Menu

Copart

Czerwiec 18, 2018 - Komputery, Kraje, miasta, regiony, Marketing, reklama, Medycyna, Moda, Motoryzacja, Uncategorized

Nasz serwis aukcyjny Copart – jest to największy serwis aukcyjny umożliwiający licytowanie pojazdów w USA i oferujący uszkodzone samochody, motocykle, ciężarówki, pojazdy rekreacyjne, vany oraz pojazdy wodne, jachty, łodzie itd. ze Stanów Zjednoczonych. Dzięki nam mogą Państwo uczestniczyć w aukcjach samochodowych Copart w Stanach Zjednoczonych i korzystać z oferty obejmującej wiele tysięcy uszkodzonych pojazdów z USA. Świadczymy usługi transportowe na terenie USA oraz przez ocean do wskazanego przez Państwa portu i zapewniamy obsługę dokumentów eksportowo-celnych związanych z wysyłką pojazdów z USA. Nasza działalność polega na umożliwianiu Państwu wzięcia udziału w licytacjach Domu Aukcyjnego Copart odbywających się w Stanach Zjednoczonych, a następnie sprowadzeniu zakupionego przez Państwa pojazdu. Licytacje samochodowe Copart w USA dotyczą pojazdów wszelkich marek i rodzajów, miedzy innymi samochodów, motocykli, skuterów, łodzi, jachtów. Szczegółowe informacje dotyczące aktualnych ofert Domu Aukcyjnego Copart i zasad startowania w licytacjach, a także kontakt do naszego biura znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej: www.easyexport.us. Informacje dotyczące opłat celnych znajdują się na naszej stronie: www.easyexport.us (patrz rozdział „Kalkulator Celny”). Zapraszamy do współpracy.
W ostatnich latach coraz częściej sprowadza się samochody z Domu Aukcyjnego Copart w USA. Są to zarówno uszkodzone samochody. Wiele z nich możemy nabyć poprzez licytacje samochodowe bądź na aukcjach samochodowych Copart w USA. Amerykańskie auta są coraz bardziej popularne, ze względu na ich, jakość. Kiedyś najbardziej znanymi samochodami z USA były Jeep i Chrysler Voyager. Obecnie można spotkać w Europie najróżniejsze amerykańskie marki, które już nikogo nie dziwią. Samochody jeżdżą w Stanach Zjednoczonych po lepszych drogach i mają bardziej o niedbających właścicieli, dlatego są w lepszym stanie niż europejskie. Ponadto sprowadzenie nawet nowego samochodu z USA spotyka się z mniejszymi kosztami niż zakup nowego modelu samochodu w Europie. Amerykańskie auta są lepiej wyposażone i mają lepsze silniki. W standardzie w amerykańskich samochodach jest klimatyzacja, skórzana tapicerka czy aluminiowe felgi albo nawet komputer pokładowy. Ponadto na amerykańskim rynku samochodowym jest największy wybór. Możemy wybierać nie tylko spośród marek amerykańskich, ale także spośród japońskich czy nawet europejskich.
W USA istnieje ogromny wybór uszkodzonych mniej lub bardziej pojazdów sprzedawanych przez firmy ubezpieczeniowe na aukcjach Copart w formie licytacji. Wśród tych pojazdów znajdują się na przykład samochody w doskonałym stanie odzyskane przez ubezpieczalnie, jak również pojazdy totalnie zniszczone w wypadkach drogowych. Mnóstwo pojazdów z bardzo drobnymi uszkodzeniami typu wgnieciony błotnik czy tez drzwi jest sprzedawanych w bardzo okazyjnych cenach, niekiedy prawie za bezcen. Można spróbować znaleźć interesujący pojazd dla siebie i przy okazji zaoszczędzić sporą kwotę. Podgląd na takie sprawy ma Dom Aukcyjny Copart, czyli aukcje samochodowe Copart w USA, która sprzedaje uszkodzone oraz powypadkowe pojazdy na żywo, oraz za pomocą Internetu dealerom z wielu krajów, a za naszym pośrednictwem nawet osobom prywatnym. Obecnie działamy, jako jedyny w Europie Autoryzowany Przedstawiciel dla znanej amerykańskiej firmy Copart oraz jako Market Maker organizator rynku zbytu w Europie dla pojazdów oferowanych przez www.Copart.com. Nasza siedziba stanowi obecnie punkt pośredni pomiędzy polskimi i Europejskimi klientami, a firmą Copart z USA.